Kim jesteśmy?

PREFA House, to linia produkcyjna firmy PREFA Solutions dedykowana konstrukcji całorocznych domów modułowych o podwyższonym standardzie.

Na czym polega przewagaPREFA House

To, co wyróżnia nas spośród innych firm realizujących projekty domów modułowych to wieloletnie doświadczenie. Sieć hoteli Mariott, Hilton, Radisson – to największe marki rynku hotelarskiego. I właśnie z tymi markami współpracujemy od 2013 r., produkując jako PREFA Solutions tzw. łazienki prefabrykowane o wysokim standardzie, które trafiają do Francji, Szwajcarii, Szwecji i Niemiec. Wiedza, jaką zdobyliśmy w trakcie realizacji niesłychanie skomplikowanych projektów modułowych stała się przyczynkiem do stworzenia przez nas odrębnej linii produkcyjnej – budynków modułowych o podwyższonym standardzie, sygnowanych nazwą PREFA House.

Wiedza

Ugruntowany know-how
PREFA Solutions, wieloletnia praktyka i zespół świetnych specjalistów uczyniły z nas silnego partnera biznesowego, który wykona dla Ciebie oraz Twojej rodziny trwały, energooszczędny, ekologiczny i piękny dom na lata!

Doświadczenie

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy produkując przez blisko 10 lat pomieszczenia modułowe dla branży hotelarskiej dało nam wiedzę, którą wręcz musieliśmy spożytkować tworząc nowy produkt – budynki modułowe oraz moduły dodatkowe.

Solidna konstrukcja

Budynki modułowe PREFA House konstruowane są na bazie solidnego i wytrzymałego szkieletu stalowego.

Stal jest niezwykle uniwersalną i bardzo trwałą konstrukcją. Dzięki właściwemu materiałowi bazowemu mamy pewność, że budynek podczas osadzania w miejscu docelowym pozostanie nienaruszony oraz że w czasie transportu nie dojdzie do jakiegokolwiek naruszenia struktury budynku.

W procesie produkcji konstrukcji stalowej nie dochodzi do powstawania żadnych związków aldehydowych. W efekcie, cały wspomniany proces ma wymiar ekologiczny.

Wykorzystujemy tzw. profile zimnogięte oraz gorącowalcowane, które podlegają procesowi lakierowania. Dzięki temu zabiegowi stal zabezpieczona jest przed korozją, wilgocią i jakimikolwiek mikroskopijnymi uszkodzeniami.

Budownictwo modułowe

Moduł oznacza, że Twój nowy dom wzniesiony będzie w fabryce na bazie stalowej konstrukcji, zespolonej z wszystkimi materiałami wykończeniowymi i dostarczony w całości na miejsce budowy.

Gwarantujemy Ci, że budynek ten nie tylko spełni wszelkie możliwe kryteria jakości i wytrzymałości równe standardom domów tradycyjnych, ale znacznie je przewyższy pod kątem czynników ekonomicznych, funkcjonalnych i estetycznych.

Technologia, którą perfekcyjnie opanowaliśmy gwarantuje naszym Klientom brak opóźnień spowodowanych warunkami meteorologicznymi, wyeliminowanie opóźnień spowodowanych niedoborem personelu, czasem dostawy surowców i brakiem konieczności wywozu materiałów produkcyjnych z miejsca budowy. Modułowość, to gwarancja czasu, co za tym idzie szybszy czas zwrotu poniesionych kosztów, istotny z punktu widzenia tak indywidualnego, jak i komercyjnego inwestora.