Dlaczego warto z nami pracować?

Gwarantujemy dobrze płatną pracę w zespole doświadczonych profesjonalistów. Wszystkiego Cię nauczymy i damy ogromne pole do rozwoju Twojej ścieżki zawodowej! Dołącz do Zespołu PREFA Solutions i przekonaj się sam! Czekamy na Ciebie.

Praca w pełnym wymiarze czasowym

Dołączając do naszego zespołu otrzymujesz gwarancję pracy na pełen etat oraz umowę o pracę. Jesteś legalnie zatrudniony w naszej firmie, a my zapewniamy Ci wszystkie niezbędne świadczenia zdrowotne.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Będąc członkiem Zespołu PREFA Solutions nie martwisz się o zarobki. Naszym pracownikom oferujemy bardzo korzystne wynagrodzenie, które może wzrastać wraz z Twoim rozwojem oraz zwiększającą się rolą w firmie. Co równie ważne: wynagrodzenie twoim koncie pojawia się zawsze na czas.

Szkolenia i rozwój

Jakość naszych produktów oraz bezpieczeństwo pracy są dla nas bardzo ważne, dlatego naszym pracownikom gwarantujemy szereg specjalistycznych szkoleń i kursów które pozwalają podnieść kwalifikacje i ugruntować pozyskaną wiedzę.

Możliwość wyjazdów zagranicznych

Dzięki pracy w PREFA Solutions będziesz miał możliwość, aby wielokrotnie brać udział w tzw. wyjazdach montażowych do klientów na zachodzie Europy w takich krajach jak m.in Francja, Niemcy czy Szwajcaria. W czasie wyjazdu nie tylko zarobisz dodatkowe pieniądze, ale także poznasz nowe miejsca oraz ludzi!

Opieka doświadczonych przełożonych

Gdy tylko rozpoznamy Twoje umiejętności i doświadczenie w pracy na konkretnym stanowisku, trafisz pod opiekę doświadczonego managera bądź brygadiera. Dzięki temu poznasz swój nowy Zespół i spokojnie wdrożysz się w nowe obowiązki. Rozwijaj się pod okiem doświadczonej kadry!

Podoba Ci się?Aplikuj już teraz!

Formularz wstępnej rekrutacji